• „MILION DZIECI MODLI SIĘ NA RÓŻAŃCU”

• 01.11.2020 18:42
      • Tradycją w naszej szkole stał się udział w ogólnoświatowej kampanii modlitewnej „MILION DZIECI MODLI SIĘ NA RÓŻAŃCU”.
      • Dzieci na wszystkich kontynentach modlą się na różańcu o pokój i pojednanie oraz uwolnienie świata od kryzysu sanitarnego i ekonomicznego wywołanego koronawirusem. Inspiracją akcji są słowa ojca Pio, który stwierdził, że „gdyby milion dzieci modliło się na różańcu, wówczas świat napełniłby się pokojem” O znaczeniu i mocy modlitwy różańcowej nikogo z nas nie trzeba przekonywać. W miesiącu październik br. społeczność naszej szkoły, a szczególnie wolontariusze SKC włączyli się do ogólnoświatowej akcji. W naszej szkole poprowadziła go p. Anna Adamów, która odwiedziła każdą klasę, aby każdy kto chce, mógł wziąć udział w modlitwie.

Więcej informacji na: www.modlitwamilionadzieci.pl