• Zumba Kids

• 31.01.2018 21:21
      • 7 października dzieci ze Szkoły Podstawowej w Kończewie dzięki wspaniałej instruktorce WIOLETTCIE JASIEWICZ, na co dzień pracującej w klubie „My Gym” w Słupsku oraz w GOK-u w Główczycach, miały możliwość wkroczenia w świat „ZUMBA KIDS”.
      •

ZUMBA dla dzieci to połączenie Zumba Fitness (Salsa, Cumbia, Reggaeton, Hip-Hop                    i innych tańców) i treningu mającego na celu zapewnienie dzieciom maksimum zabawy i fitnessu w tym samym czasie. Zajęcia te zacierają granice pomiędzy fitnessem a rozrywką.

Zajęcia dla najmłodszych to nie tylko nauka tańca, to również zabawa poprzez mieszankę ćwiczeń ogólnorozwojowych i rytmicznych. Podczas zajęć dzieci uczą się tańca, koordynacji, równowagi, kształtuje i rozwija się kreatywność, dyscyplina oraz pamięć!

ZUMBA dla dzieci promuje zdrowy tryb życia i uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Są to warsztaty bezpieczne i skuteczne. Dziecko krok po kroku wprowadzane jest w świat muzyki i tańca, dzięki czemu może odkryć swoje zdolności, zamiłowanie i nabrać pewności siebie.

Galeria zdjęć:Zumba Kids